Náramek Vděčnosti - GRATITUDE

Vděčnost je jednou z nejmocnějších sil ve vesmíru, která nám umožňuje vytvářet život štěstí, zdraví a naplnění. Pochází ze starodávné moudrosti, je podporována řadou vědecky prokázaných pozitivních účinků a její úžasné výhody jsou snadno dosažitelné pro každého, kdo do svého každodenního života začlení jednoduchý, přesto vlivný projev vděčnosti.

Dárkové balení ?
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 496
Značka: InsideOut
590 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Pletené
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Vděčnost
Barva symbolu: Modrá
Barva šperku: Modrá
Materiál šperku: Polyester

Abychom vám pomohli s každodenní praxí, náramek Vděčnosti - GRATITUDE InsideOut jsme stvořili jako připomínku, abyste si udělali čas a ocenili dobré věci ve vašem životě. Náramek vás povzbudí k tomu, abyste přesunuli svou pozornost od neustálého hledání nedostatků a snahy o dokonalý život k pozornému pozorování všech úžasných věcí, které vás již tady a teď obklopují.

 

Neustálým praktikováním vděčnosti můžeme rychle dospět k poznání, že štěstí, které jsme hledali všude, se skrývalo po celou dobu uvnitř nás.

 

DESIGN NÁRAMKŮ

INSPIRACE Z TIBETU

Design náramků InsideOut byl inspirován jednoduchými, avšak mocnými pletenými náramky vyráběnými mnichy v Himálajích po celá staletí. Stejně jako tibetské náramky jsou i náramky InsideOut ručně pletené. Upletení jednoho náramku zabere desítky minut a jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. 

 

JAK TO FUNGUJE

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu.

 

Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte několik sekund myšlence na to, jak můžete ještě více vděčnosti včlenit do vašeho života.

 

Velké priority - malé kroky.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

InsideOut je projekt Sailbrace®

Náramky InsideOut jsou každodenní připomínka, která vám pomůže vytvořit si vlastní štěstí.

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu. Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte si několik sekund a nalaďte se na sebe a důvod, proč jste si náramek s danou ctností pořídili. Co si chcete připomenout? Za co jste vděční?

Zpět do obchodu