Náramek Sebedůvěry - CONFIDENCE

Sebedůvěra je jednou z nejdůležitějších ctností šťastného, ​​opravdového a naplněného života. Pomáhá nám rozpoznat naše nejvýraznější schopnosti, přijmout naše slabiny a využít náš plný potenciál.

Dárkové balení ?
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 494
Značka: InsideOut
590 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Pletené
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Sebedůvěra
Barva symbolu: Vínová
Barva šperku: Vínová
Materiál šperku: Polyester

Náramek Sebedůvěry - CONFIDENCE InsideOut je skvělým připomenutím, abyste se soustředili na své každodenní cíle s vědomím, že jste jedineční, talentovaní a schopní realizovat své nejdivočejší sny. Jak řekl velký vizionář Walt Disney: „Všechny naše sny se mohou splnit, pokud máme odvahu je následovat.“

 

DESIGN NÁRAMKŮ

INSPIRACE Z TIBETU

Design náramků InsideOut byl inspirován jednoduchými, avšak mocnými pletenými náramky vyráběnými mnichy v Himálajích po celá staletí. Stejně jako tibetské náramky jsou i náramky InsideOut ručně pletené. Upletení jednoho náramku zabere desítky minut a jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. 

 

JAK TO FUNGUJE

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu.

 

Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte několik sekund myšlence na to, jak můžete ještě více sebedůvěry včlenit do vašeho života.

 

Velké priority - malé kroky.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

InsideOut je projekt Sailbrace®

Náramky InsideOut jsou každodenní připomínka, která vám pomůže vytvořit si vlastní štěstí.

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu. Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte si několik sekund a nalaďte se na sebe a důvod, proč jste si náramek s danou ctností pořídili. Co si chcete připomenout? Za co jste vděční?

Zpět do obchodu