Náramek Odvahy - COURAGE

Odvaha v sobě nese zdroj naší bezmezné vnitřní síly, která nám umožňuje statečně čelit výzvám života a vnímat je jako jedinečné příležitosti k tomu, aby se náš život stal ještě bohatším a ještě více naplňujícím. Při řešení bolestivých pádů a obtížných bitev nás odvaha zmocňuje čelit našim obavám, překonávat překážky, které nám stojí v cestě, a vytvořit smysluplný život plný vzrušení a dobrodružství.

Dárkové balení ?
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 495
Značka: InsideOut
590 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Pletené
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Odvaha
Barva symbolu: Černá
Barva šperku: Černá
Materiál šperku: Polyester

Náramek Odvahy - COURAGE InsideOut vám připomene, že jste odvážní, silní a jste schopni dosáhnout všeho, na co si vzpomenete. V obtížných životních situacích vás náramek povzbudí a pobídne vás, abyste drželi hlavu vzhůru a rozhodně čelili všem výzvám, které vám přijdou do cesty.

 

DESIGN NÁRAMKŮ

INSPIRACE Z TIBETU

Design náramků InsideOut byl inspirován jednoduchými, avšak mocnými pletenými náramky vyráběnými mnichy v Himálajích po celá staletí. Stejně jako tibetské náramky jsou i náramky InsideOut ručně pletené. Upletení jednoho náramku zabere desítky minut a jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. 

 

JAK TO FUNGUJE

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu.

Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte několik sekund myšlence na to, jak můžete ještě více odvahy včlenit do vašeho života.

 

Velké priority - malé kroky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

InsideOut je projekt Sailbrace®

Náramky InsideOut jsou každodenní připomínka, která vám pomůže vytvořit si vlastní štěstí.

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu. Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte si několik sekund a nalaďte se na sebe a důvod, proč jste si náramek s danou ctností pořídili. Co si chcete připomenout? Za co jste vděční?

Zpět do obchodu