Náramek Laskavosti - KINDNESS

Laskavost je jednou z nejkrásnějších a nejvlivnějších lidských ctností, kterou můžeme sdílet se světem. Využívá sílu vlídného slova nebo láskyplného úsměvu k šíření dobré nálady a soucitu všude kolem nás a povzbuzuje každého, aby jednal laskavě také.

Dárkové balení ?
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 497
Značka: InsideOut
590 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Pletené
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Laskavost
Barva symbolu: Bílá
Barva šperku: Bílá
Materiál šperku: Polyester

Náramek Laskavosti - KINDESS InsideOut byl vytvořen jako připomínka toho, že si můžete zvolit soucit místo odsouzení, lásku nad nenávistí a vlídnost místo tvrdohlavosti. Každý z nás má příležitost přispět k vytvoření krásného, ​​soucitného a dobrosrdečného světa s malými projevy laskavosti.

 

DESIGN NÁRAMKŮ

INSPIRACE Z TIBETU

Design náramků InsideOut byl inspirován jednoduchými, avšak mocnými pletenými náramky vyráběnými mnichy v Himálajích po celá staletí. Stejně jako tibetské náramky jsou i náramky InsideOut ručně pletené. Upletení jednoho náramku zabere desítky minut a jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. 

 

JAK TO FUNGUJE

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu.

Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte několik sekund myšlence na to, jak můžete ještě více laskavost včlenit do vašeho života.

 

Velké priority - malé kroky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

InsideOut je projekt Sailbrace®

Náramky InsideOut jsou každodenní připomínka, která vám pomůže vytvořit si vlastní štěstí.

VAŠE KAŽDODENNÍ PŘIPOMÍNKA

Moderní věda a starodávná moudrost nám ukazují obrovské výhody praktikování nejzákladnějších lidských hodnot. Pouhým začleněním těchto mocných ctností do našich každodenních činností se celý náš život může změnit k lepšímu. Pokaždé, když uvidíte svůj náramek InsideOut, věnujte si několik sekund a nalaďte se na sebe a důvod, proč jste si náramek s danou ctností pořídili. Co si chcete připomenout? Za co jste vděční?

Zpět do obchodu