Odstoupení od smlouvy


Netrefili jsme se do vkusu? 🤔

Je mi to líto, ale má to jednoduché řešení - odstoupení od kupní smlouvy.

 
A jak postupovat?  Stačí následovat tyto kroky.
  • ✅ Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy nás musíte o svém odstoupení od kupní smlouvy písemně informovat formou jednostranného právního jednání. Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však vaší povinností. 
  • ✅ Formulář pro odstoupení od smlouvy je třeba stáhnout, vytisknout, vyplnit, podepsat a zaslat naskenovaný na e-mailovou adresu: info@zomael.cz, příp. originál společně se zbožím.
  • ✅ Zboží nám zašlete pečlivě zabalené nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží zaslané Českou poštou či na dobírku nebudeme přijímat. Zásilku můžete vrátit přes Zásilkovnu a směřujte ji, prosím, na následující výdejní místo Zásilkovny: Mandala Montessori, ul.Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy. Adresát: Senta Pavlata, info@zomael.cz, 607 754 007
  • ✅ V případě, že budu mít všechny potřebné údaje a vrácené zboží (i na cestě), vystavím a pošlu vám dobropis a vrátím vám peníze.
  • ✅ A budu doufat, že na nás nezanevřete a příště se trefíme do vkusu lépe.🧡

👉 Hodí se zmínit

Za naším zbožím si pevně stojím, nabízím vám ⏳ prodlouženou zákonnou lhůtu na odstoupení od smlouvy, a to na 30 dnů ode dne následujícího, kdy vy nebo vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Jako spotřebitel máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu, samozřejmě velmi ocením, pokud mi důvod sdělíte.

Odstoupení od smlouvy je podrobně upraveno v odstavci 8 našich Všeobecných obchodních podmínek.

🚚 Jak je to s dopravou?

Pokud odstoupíte od kupní smlouvy, vrátíme vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Platba bude vrácena bankovním převodem, a to na bankovní účet, který je potřeba nám sdělit při odstoupení od smlouvy. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo prokážete-li, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.

Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží. Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti. Nárok na náhradu škody za snížení hodnoty zboží jsme oprávněni jednostranně započíst proti vašemu nároku na vrácení kupní ceny.

 
Mějte se parádně! 🤗
 
Senta Pavlata
majitelka Zomael.cz
 
 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu