Kožený náramek běžkař

Stopa! Už jste toto heslo někdy za zády slyšeli? Nebo jste naopak někomu dýchali na záda a zavolali jste toto na něj?

Vytvořili jsme náramek určený pro vyznavače a milovníky bílé stopy. U běžek se to má tak. Kdo je nevyzkoušel, nechápe. Kdo je vyzkoušel, většinou jim propadne. Běžky jsou životní styl. A je úplně nepodstatné, zda je obouváte jednou za rok nebo každý víkend.

Někdo honí po horách kilometry a minuty, někdo si zase poklidným tempem užívá atmosféru okamžiku a těší se na další rozcestník a svačinu (nebo něco ostřejšího:-)) v baťůžku.

Tento symbol spojuje všechny úrovně – od rekreačního toulání se krajinou s dětmi až po profesionální úroveň vč. biatlonu.

Šupinky nebo skate? Jak to máte Vy?

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1604
Značka: Michal M.
390 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Kožené
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Běžky
Barva symbolu: Hnědá
Barva šperku: Černá
Materiál symbolu: Dřevo
Materiál šperku: Kůže

Náramek je ručně vyroben z přírodních materiálů: dřeva (ořech) a kůže. Symbol je laserově vygravírován. Náramek lze pomocí utažených smyček přizpůsobit zápěstí.


Díky použití přírodních materiálů se náramek nebojí vody, doporučujeme však vyhýbat se kontaktu s chemickými prostředky.

UPOZORNĚNÍ: NÁRAMEK JE VYROBEN Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ A MŮŽE BÝT BAREVNĚ ODLIŠNÝ OD FOTOGRAFIÍ.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Michał M. přináší do Evropy minimalistické módní doplňky z přírodních materiálů. Značka kombinuje především kvalitní kůži s krásou dřeva, díky čemuž vznikají jedinečné doplňky pro každodenní nošení.


Filozofie značky, vytříbená kvalita, ruční výroba a osobnost zakladatele nás jednoznačně přesvědčily, že tuto značku Vám chceme představit a vnést ji do Zomael světa.  Konceptem výborně zapadá do našeho stávajícího sortimentu. Cítíte už tu vůni kůže?

Nyní pár slov od zakladatele:

“Ve 4 letech jsem zahájil své dobrodružství se sedlářstvím. Do tajů řemesla mě zasvětil můj otec, který vedl ve Vratislavi sedlářskou dílnu.

Práce s kůží je mojí velkou vášní a přináší spoustu radosti. Strávil jsem mnoho hodin vylepšováním své sedlářské dílny, aby moje malá „díla“ mohla lidem dělat dlouho radost. Při své každodenní práci kladu velký důraz na spolehlivost a výběr těch nejkvalitnějších materiálů, proto používám pouze kvalitní přírodní kůži polského původu.

Jsem hrdý na to, že díky své práci a věcem, které navrhuji, mohu být součástí vašeho života.”

Zpět do obchodu