Yashu

Značka Yashu uvádí nově na trh nádherné a složité origami modely. Sortiment budeme neustále rozšiřovat a už teď vám můžeme slíbit, že se máte opravdu na co těšit.

Představujeme vám naši tvůrčí šampionku Yashu, která byla odmala okouzlena barvami a tvary. Snila o kráse barev a tvarů - a dnes je to její realitou! Ve 20 letech odhalila kouzlo papíru a zamilovala se do něj. Pomalu začala objevovat jeho krásný svět. Její začátky byly spjaty s malbou a akvarelem, kde pochopila, že není papír jako papír. Postupně se stala expertkou na různá tištěná zpracování, která jsou určena pro ruční tvorbu. Japonsko a jejich kultura jí ukázaly origami a od té doby byla pohlcena.

Pro Yashu není nic důležitějšího než dokonalost a preciznost, každý milimetr má svou roli. A zároveň změna každé maličkosti přináší oživení a originalitu do tak bohatého krásného japonského umění. Yashu vítá možnost stálého zdokonalování a spojení s její životní vášní, a to jsou barvy a tvary. Při skládání origami se inspiruje mistry v oboru, přírodou a světem snění. Její touhou je předávat radost z origami dál a dělat radost lidem.

S origami vytváří úžasné a originální dekorace, které krášlí domovy a prostor, ve kterých lidé tráví svůj čas. Origami je to skvělý způsob, jak se autorsky vyjádřit, zároveň ale poskytuje i relaxaci a klid v kreativním, až meditativním, procesu.

Každý jeden kousek je originál a jeho tvorba je časově velmi náročná. Jedná se o 100% rukodělnou činnost, při které je potřeba soustředění, preciznost a velká dávka kreativity.

Připojte se k nám a objevte magii origami. Získejte novou inspiraci pro život a třeba uvolníte i svou vlastní kreativitu.

Žádné produkty značky Yashu nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu