Kožený náramek s kompasem

Kdo z nás nebyl jako malé dítě fascinován kompasem. Ať jsme s ním točili jak chtěli, vždy nám ukázal jeden stejný směr. A v naší zvědavé dětské hlavě se rodila spousta otázek. Ta zvídavost by nás neměla nikdy opustit. Máme možnost objevovat celý svět. A ti z nás, kteří mají srdce dobrodruha, tak i činí. Kompas symbolizuje daleké neznámé, zároveň nám dokáže v každý okamžik určit směr. Je důležité vytyčit si, kam chci kráčet. A tento směr držet. Někdy krůček po krůčku, někdy mílovými kroky se k vytyčenému cíli přibližovat. Mít ale přitom na paměti, že je v pořádku ten směr změnit. Vědomě. Nikoliv bezmyšlenkovitě. Vše kolem nás se vyvíjí.

Tento náramek s KOMPASEM vnímejte jako Vašeho osobní průvodce. Ať jdete, kam jdete, vždy s vědomou volbou a potvrzením, že Váš směr je správný.

Kdo nebo co Vám udává v životě směr?

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1601
Značka: Michal M.
390 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Kožené
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Kompas
Barva symbolu: Hnědá
Barva šperku: Černá
Materiál symbolu: Dřevo
Materiál šperku: Kůže

Náramek je ručně vyroben z přírodních materiálů: dřeva (ořech) a kůže. Symbol je laserově vygravírován. Náramek lze pomocí utažených smyček přizpůsobit zápěstí.


Díky použití přírodních materiálů se náramek nebojí vody, doporučujeme však vyhýbat se kontaktu s chemickými prostředky.

UPOZORNĚNÍ: NÁRAMEK JE VYROBEN Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ A MŮŽE BÝT BAREVNĚ ODLIŠNÝ OD FOTOGRAFIÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Michał M. přináší do Evropy minimalistické módní doplňky z přírodních materiálů. Značka kombinuje především kvalitní kůži s krásou dřeva, díky čemuž vznikají jedinečné doplňky pro každodenní nošení.


Filozofie značky, vytříbená kvalita, ruční výroba a osobnost zakladatele nás jednoznačně přesvědčily, že tuto značku Vám chceme představit a vnést ji do Zomael světa.  Konceptem výborně zapadá do našeho stávajícího sortimentu. Cítíte už tu vůni kůže?

Nyní pár slov od zakladatele:

“Ve 4 letech jsem zahájil své dobrodružství se sedlářstvím. Do tajů řemesla mě zasvětil můj otec, který vedl ve Vratislavi sedlářskou dílnu.

Práce s kůží je mojí velkou vášní a přináší spoustu radosti. Strávil jsem mnoho hodin vylepšováním své sedlářské dílny, aby moje malá „díla“ mohla lidem dělat dlouho radost. Při své každodenní práci kladu velký důraz na spolehlivost a výběr těch nejkvalitnějších materiálů, proto používám pouze kvalitní přírodní kůži polského původu.

Jsem hrdý na to, že díky své práci a věcem, které navrhuji, mohu být součástí vašeho života.”

Zpět do obchodu