Sprint Runner Box

Prozkoumejte jedinečnou a ohromující řadu prémiových dárkových boxů s Vašimi oblíbenými produkty uvnitř. Jsou to nadčasové a stylové symboly, které vyjadřují Vaši vášeň.

V této krásné kolekci "RUNNER - BĚŽEC" můžete rovněž spatřit přenesený význam běhu jakožto pohybu, energie, odhodlání a vytrvalosti. Kdykoliv cítíte, že potřebujete do svého života vnést svěží čerstvý vítr, provětrat těžký vzduch (ať už je to vnitřní napětí, napětí ve vztahu či v práci) nebo se jednoduše odhodláváte prozkoumat neznámé životní cesty - spočiňte zrakem na tomto symbolu, nazujte obrazně běžecké boty a vyběhněte vstříc všem novým dobrodružstvím. Nechte se vést srdcem a intuicí, vždy Vás navedou správným směrem. Vše zvládnete!

Vyprodáno
Kód: 1607
Značka: Sailbrace
1 380 Kč –14 % 1 180 Kč
Kategorie: Sety a dárkové boxy
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Šňůrkové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Běh
Barva symbolu: Mint
Barva šperku: Černá
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Polyester
sprintbox1
Dárkový box Výhodný set Krabička zdarma
1 380 Kč –14 %

POPIS

Tato sportovní kolekce ztělesňuje naši vášeň a zachycuje pocit, který máme při každém sledování sportu i při aktivní účasti na sportovním poli. Máme rádi různé sporty a věříme, že naše náramky podtrhují a vylepšují sportovní zážitky. Staňte se pravidelným členem posilovny nebo cvičte venku, hrajte v týmu nebo sami, kterémukoli sportu se rádi věnujete. Zde jsme připravili kolekci pro vás.


Už jste někdy cítili, že chcete přestat? Chcete si připomenout, proč jste vůbec začali? Nemůžete mít vždy svého trenéra nebo mentora u sebe, takže tento set náramku a klíčenky je skvělým řešením! Ať už je pro Vás nebo jako skvělý dárek pro Vaši spřízněnou duši, budou náramek s klíčenkou oblíbeným doplňkem.

 

Ukažte svoji vášeň světu. To, co milujete. A hrdě to noste.

Chceme být součástí Vašich dobrodružství.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Box obsahuje: 

  • Náramek Sprint Runner - 690 Kč
  • Klíčenka Sprint Runner - 490 Kč
  • Dárkový box Sailbrace - 200 Kč

 

Náramek Sprint Runner
Materiály: Symbol – nerezová ocel; Šňůrka – polyester. Náramek neobsahuje nikl.
Délka: Celkový obvod náramku je 24 cm. Náramek má nastavitelný uzel, který usnadňuje nasazení a sundání ze zápěstí.


Klíčenka Sprint Runner
Materiál: Nerezová ocel

 

* Pokud máte zájem o jinou barevnou kombinaci náramku a klíčenky, napište nám to poznámky v košíku nebo nám zavolejte. Určitě se domluvíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu