Prsten Double Heart Silver Look

Nejsou zde žádné limity v tom, jak výjimečné věci můžete vytvořit, pokud je v harmonii tělo, mysl a duše.   

Dárkové balení ?
Možnosti doručení
Vyprodáno
Kód: 74
Značka: Sailbrace
590 Kč –20 % 470 Kč
Kategorie: Prsteny
Pohlaví: Dámské
Symbol / Motiv: Srdce
Barva symbolu: Stříbrná
Barva šperku: Stříbrná
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Nerez ocel
29c60da73a0b0149c3d4107100f9fa10
Akce
590 Kč –20 %

POPIS

Kolekce prstenů je inspirována naší láskou k minimalismu a dobrodružství. Tento jedinečný a nadčasový design zdůrazní váš styl a individualitu.

Dvě srdce, která bijí jako jedno. Tento nadčasový design prstenu představuje čirou lásku - k vašemu dítěti, protějšku, rodině nebo přátelům. Jedno srdce je vaše a druhé jejich. Společně bijí jako jedno.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Materiály: Nerezová ocel

Délka: Díky otevřené části na zadní straně lze prsten upravit na libovolnou velikost prstu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu