Náramek Element Voda

Element vody je v principu ženský. Je mu vlastní silná intuice, emoce a přizpůsobivost. Voda je symbolem jistoty, stálosti a vnitřní stability.
Lidé v tomto živlu jsou flegmatičtí, náladoví, uzavření, citliví. Vychází s každým za všech okolností, mají soucit, jsou empatičtí a zranitelní. Lépe snáší zátěž a jsou to tajnůstkáři. 

Krásný náramek z přírodních polodrahokamů a vzácných dřevin. Každý náramek zdobí originální element z nerezové oceli s logem značky TISÍCE HVĚZD™.

Velikost náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Expresní výroba ?
Můžeme doručit do:
8.12.2023 8.12.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Ruční výroba do 2 dnů Ruční výroba do 2 dnů Zvolte variantu
Kód: 1010/17C 1010/20C Zvolte variantu
690 Kč
Kategorie: Dřevěné náramky s polodrahokamy
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Dřevěné, Korálkové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: 4 živly
Minerální kámen: Sodalit
Barva symbolu: Modrá
Barva šperku: Hnědá
Materiál symbolu: Minerální kameny
Materiál šperku: Dřevo
Vhodné pro znamení:: Rak, Štír, Ryby
PRODLOUŽENÁ GARANCE
RYCHLÉ DORUČENÍ DO 3 DNŮ, EXPRESNĚ DO 2 DNŮ
DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč

VHODNÉ PRO ZNAMENÍ

Rak, Štír, Ryby

PODROBNOSTI

Obvyklá délka náramku muž: 19 cm

Obvyklá délka náramku žena: 17 cm  

Velikost kamenů: 10 mm

Použité materiály: přírodní minerální kameny, kašťové dřevo (vzácná tvrdá dřevina), elastomer, nerezová ocel

V případě zájmu o úpravu délky náramku nám to prosím uveďte do poznámky v objednávce.

POUŽITÉ MINERÁLY

SODALIT

O vlastnostech minerálů se dočtete ZDE.

KAŠŤOVÉ DŘEVO

Vzácná tvrdá dřevina ze stromu rodu Kašťa roste v Severní Americe a Jihovýchodní Asii. Jedná se o velmi tvrdé a odolné dřevo. Z kašťového dřeva vyráběli dekorace a mystické předměty už i indiáni a používalo se v tradičním léčitelství. Byly mu připisovány mnohé léčivé vlastnosti.


PÉČE O NÁRAMKY

Náramky nesmí přijít do styku s vodou, protože může dojít k zmatnění a zakalení povrchu kamenů. Doporučujeme s náramkem nespat a nesportovat – zabráníte tím povrchovému poškození. Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky, např. chlorem či parfémy, krémy apod. Nevystavujte výrobky přímému slunečnímu záření. 

Záruka výrobku se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značka TISÍCE HVĚZD™ vznikla během svátečních vánočních dnů závěrem roku 2020 s myšlenkou vytvářet a nabízet esteticky výjimečné, kvalitní a originální produkty, které souvisí s hvězdnou tématikou. Značka TISÍCE HVĚZD™ si klade za cíl stát se první volbou, kdykoliv sháníte hvězdný dárek pro sebe či vaše blízké.


Značka klade důraz na podporu českých živnostníků a podnikatelů, ať už se jedná o nákup surovin či výrobu elementů a produktů s logem TISÍCE HVĚZD™. Dbá na společenskou odpovědnost a vzhledem k osobní dlouhodobé podpoře charitativní organizace Dobrý anděl se rozhodla, že z každého prodaného náramku pošle nadaci Dobrý anděl částku ve výši 10 Kč.


Vizi TISÍCE HVĚZD™ vystihuje touha nabízet výrobky dotažené k dokonalosti díky inženýrskému přístupu a současně poskytovat profesionální a přívětivý zákaznický servis. Produktové řady pro vás připravují 4 nadšenci:

  • “Sheldon“ má pod palcem technické (vývoj, výroba) a kvalitativní záležitosti. Kreslí CAD modely, řídí výrobní proces a kontroluje kvalitu. Věci se pod jeho vedením hýbou kosmickou rychlostí.
  • „Amy“ se stará o finanční, ekonomické a právní záležitosti, ale tvoří i krásné texty. Většího pragmatika abyste pohledali. Je tváří značky a osobně s vervou dohlíží na to, aby TISÍCE HVĚZD™ jen zářily.
  • „Bernadette“ má boží trpělivost a miluje vymýšlet design produktů. Velmi precizně a s láskou pro vás ručně každý náramek vyrábí. Její zábavná a vtipná nátura se zrcadlí v pohodě celého týmu.
  • „Howard“ je náš kreativec. Hýří nápady, má úžasné estetické cítění. Veškeré grafické a marketingové realizace pocházejí z jeho dílny. Jeho zápalem a nadšením strhává celý tým.
Zpět do obchodu