Náhrdelník Anchor Silver

Elegantní kolekce vyrobená ručně v Itálii ze stříbra 925 je ideální volbou pro ty náročnější zákazníky.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 235
Značka: Sailbrace
1 590 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Řetízkové, Stříbrné
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Kotva
Barva symbolu: Stříbrná
Barva šperku: Stříbrná
Materiál symbolu: Stříbro
Materiál šperku: Stříbro
Women Silver anchor necklace
Stříbro

POPIS

Řada Sailbrace Premium Jewellery, vyrobená ručně v Itálii, je odrazem nadčasových symbolů dokonale minimalisticky zpracovaných. Šperky jsou vyrobeny z 925 mincovního stříbra a jsou dostupné přímo stříbrné či se zlatým nebo růžově zlatým pokovením. Inspirována jednoduchostí a krásou smysluplných symbolů, je prémiová řada Sailbrace dokonalým šperkem pro každého, kdo má vytříbený vkus. Věříme, že šperky mohou být jedinečné, když k nim přidáme osobní příběh. Takže tady je naše poselství: „Obdarujte své blízké naší prémiovou kolekcí a uchovejte úžasné vzpomínky hluboko ve svém srdci“.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Materiály: mincovní stříbro 925

Délka: přibližně 39 cm + 5 cm prodloužení

Velikost symbolu: Výška: 2,4 cm x Šířka: 1,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu