Náhrdelník Double Heart Rose Gold Look

Nejsou zde žádné limity v tom, jak výjimečné věci můžete vytvořit, pokud je v harmonii tělo, mysl a duše.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 148
Značka: Sailbrace
990 Kč –22 % 770 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Pohlaví: Dámské
Typ šperku: Řetízkové, Ocelové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Srdce
Barva symbolu: Rose Gold
Barva šperku: Rose Gold
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Nerez ocel
1fe7360eac40c29f1ed644122f61127f
Akce
990 Kč –22 %

POPIS

Praví se, že je téměř nemožné popsat pocit lásky - ale věříme, že je to nejkrásnější pocit na světě. Náš jedinečný náhrdelník „dvojité srdce“ ztělesňuje nekonečnou lásku mezi vámi a vašimi blízkými. Nošením našeho náhrdelníku si vaši lásku stále připomínáte. 

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Materiály: Nerezová ocel 

Délka: 55 cm + prodloužení 5 cm 

Doporučujeme šperky sundat během sprchování, sportovních aktivit a před spaním a občas je pečlivě vyčistit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu