Termoláhev Adventure(r) Mint

Pořiďte si stylovou a originální termoláhev s motivem "Adventure(r)", kterou si zamilujete.

Víte, jak poznáte někoho, kdo má pro něco opravdový zápal? Běžně nosí drobné doplňky a symboly, které ho charakterizují a ke kterým se dotyčný upíná. Nám sportovcům tyto symboly také velmi často pomáhají překonat každodenní obtíže a dodávají nám motivaci vše zvládnout.

Navíc získáte vašeho každodenního společníka - ať už do práce, na výlet či jen tak :)

 

Představuje rovněž ideální dárek pro každého milovníka hor a dobrodužství. Udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému. 

 

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1932
Značka: Sailbrace
990 Kč
Kategorie: Termoláhve
Pohlaví: Dámské, Pánské
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Hory
Barva symbolu: Mint
Materiál symbolu: Nerez ocel

Termoláhev Adventure(r)

Objem: 500ml

Výška: 22cm

Materiál: Nerezová ocel

Kapacita udržet teplé nápoje je až 8 hodin a studené nápoje 10-12 hodin.

Láhev je vhodná pro všechny druhy nápojů.MYTÍ:

Výrobce doporučuje ruční mytí. Vzhledem k tomu, že jsou výrobky Sailbrace vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, speciální péče také zaručí delší životnost a původní vzhled.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu