Adventure Box

Opravdový duch dobrodružství spočívá ve vytváření života, ve kterém se nemůžete dočkat, než se vzbudíte.

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 775
Značka: Sailbrace
2 070 Kč –14 % 1 770 Kč
Kategorie: Sety a dárkové boxy
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Šňůrkové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Hory, Karabina
Barva symbolu: Modrá, Stříbrná, Černá
Barva šperku: Černá
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Polyester
SHOPTET PRODUKTOVE FOTO (13)
Dárkový box Výhodný set Krabička zdarma
2 070 Kč –14 %

POPIS

Prémiový dárkový box. Perfektní dárek pro vaši spřízněnou duši.

Hory představují stabilitu a úspěch a jsou smysluplným symbolem překážek a těžkostí ve vašem životě, které jste zvládli překonat. Připomínají vám, jak daleko jste již na své náročné a naplňující životní cestě došli. Nejlepší rozhled se naskýtá na vrcholu po překonání nejtěžšího stoupání.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Box obsahuje:

  • Náramek Mountain Black - 690 Kč
  • Náramek Climb Metalic Blue - 690 Kč
  • Klíčenka Mountain Silver Look - 590 Kč
  • Dárkový box Sailbrace -200 Kč

Náramek Mountain Black
Materiály: Symbol – nerezová ocel; Šňůrka – polyester. Náramek neobsahuje nikl.
Délka: Celkový obvod náramku je 24 cm. Náramek má nastavitelný uzel, který usnadňuje nasazení a sundání ze zápěstí.

Náramek Climb Metalic Blue
Materiály: Symbol – nerezová ocel; Šňůrka – polyester. Náramek neobsahuje nikl.
Délka: Celkový obvod náramku je 24 cm. Náramek má nastavitelný uzel, který usnadňuje nasazení a sundání ze zápěstí.

Klíčenka Mountain Silver Look
Materiál: Nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Vlastni sestava náramků 30.11.2022 09:28
Dobrý den, tento Adventure box mě velice zaujal, jako dárek pro přítelkyni, chtěl jsem se zeptat. Ona je vášnivá MTB cykliska a miluje hory. Šel by náramek s karabinkou zaměnit za náramek s kolem ? Tento https://www.zomael.cz/naramek-mtb-bike-mint-2/ Děkuji moc :-) Hezký zbytek dne
Odpovědět
SP Avatar autora Vlastni sestava náramků 30.11.2022 09:46
Dobrý den, Tomáši. Individuálně Vám Adventure Box ráda přizpůsobím dle Vašich představ :) Ozvu se Vám na e-mail. Opatrujte se a s pozdravem, Senta

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu