2x přívěsek Harmony na řemínek pro chytré hodinky Apple Smartwatch

Přívěsek na řemínek k hodinkám, kompatibilní s Apple Smartwatch

Zlepšete své sportovní zážitky s originálními sportovními přívěsky. Naše přívěsky jsou určeny pro sportovní nadšence, kteří milují parádní módní doplňky. Jsou perfektně kombinovatelné s řemínkem pro chytré hodinky Apple Watch, které si můžete přizpůsobit různým aktivitám, jako je tenis, cyklistika, turistika a další. Přívěsky jsou vyrobeny z odolné oceli a vydrží náročné tréninky i veškerá vaše venkovní dobrodružství.

2x mini dárkový sáček ?
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 867
Značka: Sailbrace
1 180 Kč –25 % 880 Kč
Kategorie: Smartwatch šperky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Harmonie
Barva symbolu: Rose Gold, Stříbrná
Materiál symbolu: Nerez ocel
harmony both
1 180 Kč –25 %

SET OBSAHUJE:

1x přívěsek Harmony Silver Look
1x přívěsek Harmony Rose Gold Look

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové, vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Materiály: Nerezová ocel; Produkt neobsahuje nikl.

Vnitřní rozměry: 3 mm x 21 mm

 

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu