Anchor Black - Nude Dual Pack - 2x náramek

Jsou zde výjimeční lidé, momenty a věci v našich životech, které si všichni chceme uchovat, hluboko v našich srdcích. 

Náramky Sailbrace jsou balené v elegantních minimalistických krabičkách. 

 

Dárkové balení ?
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1615
Značka: Sailbrace
1 380 Kč –7 % 1 280 Kč
Kategorie: Náramky
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Šňůrkové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Kotva
Barva symbolu: Rose Gold, Černá
Barva šperku: Růžová, Černá
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Polyester
b n1
Výhodný set
1 380 Kč –7 %

POPIS

Tyto náramky jsou dokonalým doplňkem klasického a sofistikovaného stylu znázorňující symboly síly a stability.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové, vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Set obsahuje náramky: 
- Náramek Anchor Coal Spaceblack
- Náramek Anchor Nude Rose Gold Look
 

detail

 

 

 

 

 

 

Symbol je vyroben z kvalitní nerezové bezniklové ocele, šňůrka je z polyesteru, náramek se hodí na každodenní nošení.

uzel

 

 

 

Náramek má utahovací nastavitelný uzel. Maximální délka náramku je 24 cm. Náramek se dá plně utáhnout, velikostně tedy sedí i na menší, například dětskou ruku. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu