Dárkový průvodce

Většina našeho sortimentu je unisex - vhodná pro ženy, muže, samozřejmě i děti. Proto u nás nenajdete jednotlivé tipy na dárky pro muže (partnera, manžela, syna, bratra, tatínka, dědu, strýce, tchána, kamaráda, šéfa, kolegu, milence), ani vysloveně tipy na dárky pro ženy (partnerku, manželku, dceru, sestru, maminku, babičku, tetu, tchýni, kamarádku, šéfku, kolegyni, milenku), ale ✨ zaměřili jsme se na jejich koníčky, záliby a životní vášně ✨.

Pokud tedy hledáte 🎁 výjimečný a minimalistický dárek, ze kterého se může stát osobní talisman 🎁, máme vám co nabídnout. Všechny kolekce a produkty naleznete exkluzivně pouze u nás. 


darky_pro_sportovce

Víme, že sport je životní styl. Vybírejte z perfektních doplňků pro ty, kteří mají sportovního ducha, milují pohyb, čistou hlavu a dát si do těla - ať už rekreačně, či profesionálně. Naše sportovní kolekce představují víc než módní doplňky - jsou to symboly oddanosti, vytrvalosti, vášně a nekonečného úsilí. Darujte tématický šperk, který nejen zdobí, ale stává se osobním talismanem pro obdarovaného a laskavou připomínkou toho, kdo na něj myslí.

darky_pro_partnery 

Život je jako oceán plný vln a naše kolekce pro milovníky vody odhaluje krásu a sílu této vodní energie. Darujte šperk, který symbolizuje pozitivní vztah a vášeň obdarovaného pro vodu. Dovolte mu připomenout si spojení s vodními elementy osvobozující jeho duši. Plavání, surfování, potápění, ale i plavby lodí či obyčejné vodní radovánky - naše kolekce pro milovníky vody, léta či nautiky.

darky_pro_milovniky_hor

Vybírejte z kolekce pro všechny, kteří nosí hory v srdci a kde se cítí jako doma. Darujte jim kousek přírody a dovolte jim oslavovat krásu a sílu hor každý den při pohledu na jejich zápěstí či dekolt. Ze šperku se stává společník při nádherných toulkách krajinou či na cestě vzhůru, připomínající odvahu a touhu obdarovávaného dosáhout vrcholu.

 darky_dle_zverokruhu

 Naše autorské kolekce podle zvěrokruhu jsou vděčným a skvělým dárkem pro ty, kteří věří v sílu hvězd. Každý z nás dostal do vínku jedno z dvanácti znamení zvěrokruhu, které ho formuje a provází celý život. Naše kolekce inspirovaná zvěrokruhem pomůže spojit se obdarovanému s jeho vnitřním já, připomenout mu jeho slabší i silné stránky a podnítí jeho rozvoj a sebepoznání.

darky_dle_mineralu

Náramky z minerálních kamenů jsou velmi oblíbený šperk mezi muži i ženy. Naše autorské kolekce inspirované minerály s sebou nesou energii každého kamene, jež přenášejí svému nositeli. Každý kámen má svůj vlastní charakter a symboliku - od síly a ochrany až po harmonii a klid. Vybírejte z kolekce krásných minerálních náramků a darujte laskavou podporu a pozitivní energii.

 darky_pro_cestovatele 

Každá cesta je dobrodružství plné příběhů a zážitků. Naše doplňky pro milovníky cestování jsou jako malé talismany, které přinášejí štěstí a hlavně ochranu na každém kroku cestovatelské pouti. Darujte doplňek, který spojí obdarovaného s jeho vzpomínkami a touhou po objevování nových míst a zážitků.

darky_pro_jemne_duse

Vybírejte z elegantní kolekce pro ty, kteří ocení jemnost a hluboký význam a síla symbolů, který s sebou pro obdarovaného ponese.  Darujte malý kousek šperku, který posiluje vnitřní sílu a ctnosti.

Zpět do obchodu