Papership Box Rose Gold Look

Prémiový dárkový box. Perfektní dárek pro vaši spřízněnou duši.

 

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 763
Značka: Sailbrace
1 980 Kč –15 % 1 670 Kč
Kategorie: Sety a dárkové boxy
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Dámské
Typ šperku: Řetízkové, Ocelové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Loďka
Barva symbolu: Rose Gold
Barva šperku: Rose Gold
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Nerez ocel
21 1800x1800
Dárkový box Výhodný set Krabička zdarma
1 980 Kč –15 %

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Náramek Papership

Materiál: Nerezová ocel
Délka náramku: přibližně 13,5 cm + prodloužení 4,5 cm
Velikost symbolu: 2,1 cm x 1 cm


Náhrdelník Papership

Materiál: Nerezová ocel
Délka náhrdelníku: přibližně 39 cm + prodloužení 5 cm
Velikost symbolu: 2,4 cm x 1,1 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu