Mountain Vintage/Silver Look Dual Combo - náramek a prsten

Opravdový duch dobrodružství spočívá ve vytváření života, ve kterém se nemůžete dočkat, než se vzbudíte.

Skladem
Kód: 1301
Značka: Sailbrace
1 280 Kč –7 % 1 180 Kč
Kategorie: Mountain
Pohlaví: Dámské
Typ šperku: Šňůrkové, Ocelové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Hory
Barva symbolu: Vintage, Stříbrná
Barva šperku: Černá
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Polyester
Mountain silver pack 1000x
Výhodný set
1 280 Kč –7 %
100% český rodinný e-shop
30 dní garance vrácení peněz
Exkluzivní značky a unikátní design

POPIS

Hory představují stabilitu a úspěch a jsou smysluplným symbolem překážek a těžkostí ve vašem životě, které jste zvládli překonat. Připomínají vám, jak daleko jste již na své náročné a naplňující životní cestě došli. Nejlepší rozhled se naskýtá na vrcholu po překonání nejtěžšího stoupání.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové, vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Set obsahuje: Náramek Mountain Vintage, Prsten Mountain Silver Look

 

Materiály:

Náramek - Symbol – nerezová ocel; Šňůrka – polyester. Náramek neobsahuje nikl.

Prsten - Nerezová ocel

Délka:

Náramek - Celkový obvod náramku je 24 cm. Náramek má nastavitelný uzel, který usnadňuje nasazení a sundání ze zápěstí.

Prsten - Díky otevřené části na zadní straně lze prsten upravit na libovolnou velikost prstu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu