Náramek "STAND WITH UKRAINE" - bleeding heart

Celý svět v posledních měsících zmodral a zežloutnul. Ukrajina má nádhernou vlajku – pozitivní a jasnou. Modrý pruh symbolizuje nebe a žlutý pruh úrodná přeničná pole. 

Symbolický náramek STAND WITH UKRAINE z přírodních polodrahokamů. Každý náramek zdobí originální element z nerezové oceli s logem značky TISÍCE HVĚZD™.

...TISÍCE HVĚZD září nad tebou, každičký okamžik. Dovol jim, ať tě navedou, a řekni jim velké DÍK...


Mnozí z nás hvězdy nyní nevidí. Zakrývá je černý a temný mrak. Tak černý a temný...

Mnohým z nás hvězdy pohasly. Na určitou chvíli a všichni pevně věříme, že nebude mít dlouhé trvání.

Chceme mezi námi opět rozsvítit TISÍCE HVĚZD. Posílit naději, navodit co nejvíce klidu a přinést mentální sílu.


Z každého prodaného náramku "STAND WITH UKRAINE" věnujeme 24,2% (odkaz na datum 24.2.) na účet humanitární organizace Český červený kříž.

Velikost náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Expresní výroba ?
Můžeme doručit do:
8.12.2023 8.12.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Ruční výroba do 2 dnů Ruční výroba do 2 dnů Zvolte variantu
Kód: 1691/17C 1691/19C Zvolte variantu
690 Kč
Kategorie: TISÍCE HVĚZD™
Pohlaví: Dámské, Pánské
Typ šperku: Korálkové
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Ukrajina
Minerální kámen: Avanturín, Bílý onyx lesklý, Červený jaspis, Lapis lazuli
Barva symbolu: Modrá, Žlutá
Barva šperku: Bílá
Materiál symbolu: Minerální kameny
Materiál šperku: Minerální kameny
white uk bleeding final
24,2% Ukrajině
PRODLOUŽENÁ GARANCE
RYCHLÉ DORUČENÍ DO 3 DNŮ, EXPRESNĚ DO 2 DNŮ
DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč
PODROBNOSTI
Obvyklá délka náramku muž: 19 cm
Obvyklá délka náramku žena: 17 cm  
Průměr kamenů: 8 mm

Použité materiály: přírodní minerální kameny, elastomer, nerezová ocel

V případě zájmu o úpravu délky náramku nám to prosím uveďte do poznámky v objednávce.
 
Každý náramek TISÍCE HVĚZD™ je dárkově zabalen v lněném sáčků s logem TISÍCE HVĚZD™.
 
POUŽITÉ MINERÁLY

V náramku STAND WITH UKRAINE se snoubí síla a krása těchto polodrahokamů – modrý LAPIS LAZULI, žlutý AVANTURÍN, bílý ONYX a červený JASPIS. Vybrány byly s ohledem na barvu a vlastnosti, které jim náleží.

  • Žlutý AVANTURÍN pomáhá uklidnit a tišit bolesti srdce. Žlutá barva je pozitivní, intenzivní. Odpovídá slunci a jeho paprskům, nese s sebou energii světla. 
  • Modrý LAPIS LAZULI je jedním z nejstarších duchovních kamenů. Nejen, že navozuje vnitřní klid a mír, ale býval v dávných dobách používán jako ochranný kámen pro malé děti, které se díky němu cítily velmi bezpečně. Podporuje radost, odvahu, lásku, poctivost a kreativitu. Upevňuje mezilidské vztahy.  Modrá barva zároveň představuje ochranu a uklidňuje. 
  • Bílý ONYX je kamenem ochrany, sebedůvěry a síly.  Zároveň bílá je barvou míru a symbolizuje nevinnost.
  • Červenému JASPISU je přičítána velká magická moc a často se o něm hovoří jako o „matce všech kamenů“. V našem náramku symbolizuje krvácející srdce - nejen to Ukrajiny, ale nás všech.

O vlastnostech minerálů se dočtete ZDE.


PÉČE O NÁRAMKY

Náramky nesmí přijít do styku s vodou, protože může dojít k zmatnění a zakalení povrchu kamenů. Doporučujeme s náramkem nespat a nesportovat – zabráníte tím povrchovému poškození. Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky, např. chlorem či parfémy, krémy apod. Nevystavujte výrobky přímému slunečnímu záření. 

Záruka výrobku se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značka TISÍCE HVĚZD™ vznikla během svátečních vánočních dnů závěrem roku 2020 s myšlenkou vytvářet a nabízet esteticky výjimečné, kvalitní a originální produkty, které souvisí s hvězdnou tématikou. Značka TISÍCE HVĚZD™ si klade za cíl stát se první volbou, kdykoliv sháníte hvězdný dárek pro sebe či vaše blízké.


Značka klade důraz na podporu českých živnostníků a podnikatelů, ať už se jedná o nákup surovin či výrobu elementů a produktů s logem TISÍCE HVĚZD™. Dbá na společenskou odpovědnost a vzhledem k osobní dlouhodobé podpoře charitativní organizace Dobrý anděl se rozhodla, že z každého prodaného náramku pošle nadaci Dobrý anděl částku ve výši 10 Kč.


Vizi TISÍCE HVĚZD™ vystihuje touha nabízet výrobky dotažené k dokonalosti díky inženýrskému přístupu a současně poskytovat profesionální a přívětivý zákaznický servis. Produktové řady pro vás připravují 4 nadšenci:

  • “Sheldon“ má pod palcem technické (vývoj, výroba) a kvalitativní záležitosti. Kreslí CAD modely, řídí výrobní proces a kontroluje kvalitu. Věci se pod jeho vedením hýbou kosmickou rychlostí.
  • „Amy“ se stará o finanční, ekonomické a právní záležitosti, ale tvoří i krásné texty. Většího pragmatika abyste pohledali. Je tváří značky a osobně s vervou dohlíží na to, aby TISÍCE HVĚZD™ jen zářily.
  • „Bernadette“ má boží trpělivost a miluje vymýšlet design produktů. Velmi precizně a s láskou pro vás ručně každý náramek vyrábí. Její zábavná a vtipná nátura se zrcadlí v pohodě celého týmu.
  • „Howard“ je náš kreativec. Hýří nápady, má úžasné estetické cítění. Veškeré grafické a marketingové realizace pocházejí z jeho dílny. Jeho zápalem a nadšením strhává celý tým.
Zpět do obchodu