Hvězdný box - Maminka

PRODUKTY ZNAČKY TISÍCE HVĚZD™

Hledáte vhodný tip na dárek pro maminku? Náš originální a jedinečný Hvězdný box Maminka představuje ideální řešení. Ať už ke Dni matek, k narozeninám, k Vánocům nebo pro novopečené maminky.

“Rozhodnutí, zda mít dítě, je velice závažné. Znamená to dovolit vlastnímu srdci vyskočit a chodit okolo.”  Elizabeth Stone

Skladem
Kód: 596
1 390 Kč
Kategorie: Dárkové boxy
Pohlaví: Dámské
Typ šperku: Korálkové
Pro koho určeno: Maminka
Minerální kámen: Bílý onyx matný, Larimar, Růženín
Barva šperku: Bílá
Materiál šperku: Minerální kameny
596 1 hvezdny box maminka
Dárkový box Výhodný set
ZDARMAZDARMA
100% český rodinný e-shop
30 dní garance vrácení peněz
Exkluzivní značky a unikátní design

BOX PRO MAMINKU OBSAHUJE:

  • Náramek Maminka
  • Přírodní svíčka "Jedinečná maminka"
  • Relaxační koupelová sůl "Chvilka pro mě"
  • Pro dokonalý efekt a maximální radost dodáváme s děkovným přáním pro maminky

NÁRAMEK MAMINKA

Krásný náramek z přírodních polodrahokamů sestavený na míru pro maminky. Larimar je nejvzácnější polodrahokam na celém světě, stejně tak jako je pro své dítě nejvzácnější osobou na světě právě maminka. Larimar zklidňuje negativní nálady, obavy, zmírňuje stres a pečuje o fyzické a emocionální tělo. Je kamenem jasné komunikace, poskytuje sílu a odvahu potřebnou k otevřené komunikaci přímo od srdce. Také se používá jako ochranný kámen proti starostem. Růženín je kámen lásky. Patří mezi nejsilnější zesilovače energie na naší planetě. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Náramek zdobí originální element z nerezové oceli s logem značky TISÍCE HVĚZD™.

Délka náramku: 17 cm  
Velikost kamenů: 8 mm
 

Použité materiály: přírodní minerální kameny, elastomer, nerezová ocel

V případě zájmu o úpravu délky náramku nám to prosím uveďte do poznámky v objednávce.
 
POUŽITÉ MINERÁLY: RŮŽENÍN, LARIMAR, BÍLÝ ONYX
 

Náramky nesmí přijít do styku s vodou, protože může dojít k zmatnění a zakalení povrchu kamenů. Doporučujeme s náramkem nespat a nesportovat – zabráníte tím povrchovému poškození. Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky, např. chlorem či parfémy, krémy apod. Nevystavujte výrobky přímému slunečnímu záření.

Záruka výrobku se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

PŘÍRODNÍ SVÍČKA "JEDINEČNÁ MAMINKA"

Svíčka "Jedinečná maminka" je vyrobena z kombinace přírodních vosků - kokosového a sójového - a je ovoněná 100% přírodními éterickými oleji - geránií a palmovou růží.

Svíčka vydrží hořet až 25 hodin.

Objem: 130 ml 

Proč geránie a palmová růže? Pozitivně působí na psychiku. Dokáží Vás zklidnit. Mají protizánětlivé a antibakteriální účinky.

INCI: Kokosový vosk Kerawax Coconut Container, Sójový vosk Nature Wax C3, Pelargonium graveolens*, Cymbopogon martinii*, * = 100% přírodní éterický olej

RELAXAČNÍ KOUPELOVÁ SŮL "CHVILKA PRO MĚ"

Relaxační koupelová sůl "Chvilka pro mě" s květy levandule a 100% přírodním esenciálním olejem levandule s nejkvalitnějšími druhy regeneračních solí. Kombinace soli z mrtvého moře a himalájské soli Vám zaručí kvalitní koupel se skvělými účinky.

120 gramů zabaleno v recyklované sklenici. 

Složení: 49% himalájská sůl, 49% sůl z mrtvého moře, 2% květy levandule, přírodní esenciální olej levandule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značka TISÍCE HVĚZD™ vznikla během svátečních vánočních dnů závěrem roku 2020 s myšlenkou vytvářet a nabízet esteticky výjimečné, kvalitní a originální produkty, které souvisí s hvězdnou tématikou. Značka TISÍCE HVĚZD™ si klade za cíl stát se první volbou, kdykoliv sháníte hvězdný dárek pro sebe či vaše blízké.


Značka klade důraz na podporu českých živnostníků a podnikatelů, ať už se jedná o nákup surovin či výrobu elementů a produktů s logem TISÍCE HVĚZD™. Dbá na společenskou odpovědnost a vzhledem k osobní dlouhodobé podpoře charitativní organizace Dobrý anděl se rozhodla, že z každého prodaného náramku pošle nadaci Dobrý anděl částku ve výši 10 Kč.


Vizi TISÍCE HVĚZD™ vystihuje touha nabízet výrobky dotažené k dokonalosti díky inženýrskému přístupu a současně poskytovat profesionální a přívětivý zákaznický servis. Produktové řady pro vás připravují 4 nadšenci:

  • “Sheldon“ má pod palcem technické (vývoj, výroba) a kvalitativní záležitosti. Kreslí CAD modely, řídí výrobní proces a kontroluje kvalitu. Věci se pod jeho vedením hýbou kosmickou rychlostí.
  • „Amy“ se stará o finanční, ekonomické a právní záležitosti, ale tvoří i krásné texty. Většího pragmatika abyste pohledali. Je tváří značky a osobně s vervou dohlíží na to, aby TISÍCE HVĚZD™ jen zářily.
  • „Bernadette“ má boží trpělivost a miluje vymýšlet design produktů. Velmi precizně a s láskou pro vás ručně každý náramek vyrábí. Její zábavná a vtipná nátura se zrcadlí v pohodě celého týmu.
  • „Howard“ je náš kreativec. Hýří nápady, má úžasné estetické cítění. Veškeré grafické a marketingové realizace pocházejí z jeho dílny. Jeho zápalem a nadšením strhává celý tým.
Zpět do obchodu