Dárková krabička Sailbrace na 2 ks

Dárková krabička na 2 ks produktů.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1188
Značka: Sailbrace
200 Kč
Kategorie: Dárková balení

Krabička je vhodná na všechny typy náramků od značky Sailbrace. Náramky Sailbrace jsou standardně dodávány v elegantních papírových krabičkách. Pokud však chcete luxusnější balení, je tato krabička ideální volbou. 

 

Můžete si zároveň vytvořit vlastní kombinaci dvou náramků pro sebe a blízkou osobu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Krabička 27.11.2022 19:31
Dobrý den, hodí se dárková krabička na náramek + klíčenku "kolo"? Moc děkuji.
Odpovědět
S Avatar autora Krabička 27.11.2022 19:37
Krásný večer, díky za dotaz. Ano, taková kombinace je určitě vhodná pro produkty od firmy Sailbrace :) Opatrujte se a s pozdravem, Senta

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Zpět do obchodu