Co je PÁRamek

 Ponořte se do harmonie, krásy a hloubky harmonizujícíh partnerských náramků (PÁRamků) od autorské značky TISÍCE HVĚZD.

  • PÁRamek je naše unikátní označení dvou náramků, určených pro pár.
  • Náramky jsou designované na základě znamení zvěrokruhu. Ke každému znamení je přiřazeno více než pět minerálních kamenů. Vybrali jsme pečlivě pro každý náramek pět minerálních kamenů, poskládaných harmonicky pro dané znamení zvěrokruhu tak, aby svou silou dokázaly pozitivně působit na fyzickou a psychickou pohodu toho, kdo náramek bude nosit. Zároveň jsme je nakombinovali tak, aby co nejlépe dokázaly působit na pár jako celek.
  • Pro muže je určen náramek s drsnějšími kameny black lava jakožto symbolem cílevědomosti a životní rovnováhy. Samozřejme ho mohou nosit i ženy.
  • Pro ženu jsme primárně vybrali kameny black onyx v matném provedení, které dodávají své nositelce sílu, vyhání smutek a zvyšují sebevědomí.
  • TISÍCE HVĚZD. To je značka, za kterou si stojíme, a proto je každý náš produkt označen naším logem. Každý náramek zdobí náš element s logem TISÍCE HVĚZD, vyrobený na zakázku zlatými českými ručičkami.V tomto elementu je rovněž schován uzlík, tudíž náramek působí naprosto nerušeným a čistým dojmem.
  • Každý PÁRamek dodáváme s KARTOU LÁSKY. Na Kartě lásky se dozvíte své unikátní PÁRamkové jméno a dočtete se popis propojení vašich astrologických znamení.

Pokud byste měli zájem o úpravu náramku, ať už záměnu minerálů nebo úpravu délky, lze se dohodnout po individuální domluvě. V takovém případě nás kontaktujte na email info@zomael.cz nebo telefon +420 607 754 007.

Jaký PÁRamek je ten váš zjistíte ZDE.

Zpět do obchodu