Náramek Lotus Black Rose Gold Look

Nejsou zde žádné limity v tom, jak výjimečné věci můžete vytvořit, pokud je v harmonii tělo, mysl a duše.

Náramky Sailbrace jsou balené v elegantních minimalistických krabičkách. 

Dárkové balení ?
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 131
Značka: Sailbrace
690 Kč –17 % 570 Kč
Kategorie: Lotus
Pohlaví: Dámské
Pro koho určeno: Pro sebe či spřízněnou duši
Symbol / Motiv: Lotus
Barva symbolu: Rose Gold
Barva šperku: Černá
Materiál symbolu: Nerez ocel
Materiál šperku: Polyester
Balance black1
Akce
690 Kč –17 %
100% český rodinný e-shop
30 dní garance vrácení peněz
Exkluzivní značky a unikátní design

POPIS

Noste lotosový květ jako každodenní připomínku. Lotos byl vždy považován za jeden z nejmocnějších duchovních symbolů. Proč? Protože roste a kvete z bahna. Nejkrásněji z toho nejhlubšího a nejhustšího. Lotos má hluboký symbolický význam, který představuje vaši celoživotní cestu sebepoznání, duchovního růstu a vznikající božské vnitřní krásy.
Stejně jako lotosový květ máme i my lidé příležitost vzkvétat i z těch nejobtížnějších a nejhorších situacích v našem životě. Lotos je dokonalou metaforou pro nás všechny, kteří usilujeme o vnitřní mír, lásku a plnohodnotný život. Bez ohledu na životní prostředí a lidi kolem nás dokážeme vzkvétat v celé kráse a dokonalosti.

Povstaňte jako lotos z bahna. Žádné bahno, žádný lotos. Žádné temno, žádné světlo.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Materiály: Symbol – nerezová ocel; Šňůrka – polyester. Náramek neobsahuje nikl.

Délka: Celkový obvod náramku je 24 cm. Náramek má nastavitelný uzel, který usnadňuje nasazení a sundání ze zápěstí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace