Neohodnoceno

Náramek Lotus Black Rose Gold Look

Nejsou zde žádné limity v tom, jak výjimečné věci můžete vytvořit, pokud je v harmonii tělo, mysl a duše.

Náramky Sailbrace jsou balené v elegantních minimalistických krabičkách. 

Dárkové balení
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 131
Značka: Sailbrace
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: Lotus
100% český e-shop
30 dní garance vrácení peněz
Exkluzivní značky a unikátní design

POPIS

Noste lotosový květ jako každodenní připomínku. Lotos byl vždy považován za jeden z nejmocnějších duchovních symbolů. Proč? Protože roste a kvete z bahna. Nejkrásněji z toho nejhlubšího a nejhustšího. Lotos má hluboký symbolický význam, který představuje vaši celoživotní cestu sebepoznání, duchovního růstu a vznikající božské vnitřní krásy.
Stejně jako lotosový květ máme i my lidé příležitost vzkvétat i z těch nejobtížnějších a nejhorších situacích v našem životě. Lotos je dokonalou metaforou pro nás všechny, kteří usilujeme o vnitřní mír, lásku a plnohodnotný život. Bez ohledu na životní prostředí a lidi kolem nás dokážeme vzkvétat v celé jeho kráse a dokonalosti.

Povstaň jako lotos z bahna. Žádné bahno, žádný lotos. Žádné temno, žádné světlo.

 

NAVRŽENO V EVROPĚ

Naším cílem je vytvářet kvalitní módní doplňky moderního a minimalistického vzhledu a designu, které ladí s každým stylem. Jsou dostatečně formální i volnočasové. Vplynou lehce do každého vašeho dne a zároveň vám silně připomínají okamžiky, na které byste nikdy neměli zapomenout.

 

PODROBNOSTI

Materiály: Symbol – zamak (slitina zinku, hliníku, hořčíku a mědi); Šňůrka – polyester. Náramek neobsahuje nikl.

Délka: Náramek se váže jednoduchým uzlem a je vhodný pro jakoukoli velikost zápěstí. Délka šňůrky je 11 cm na obou stranách. Celkový obvod náramku je 24 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

PŘÍBĚH SAILBRACE

Společnost Sailbrace byla založena v roce 2015 s jediným cílem. Navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní doplňky, které představují vášeň lidí. Dosud se značky zaměřovaly pouze na to, co bylo trendy, ale zapomněly, že skutečná hodnota spočívá v symbolech. Symbolech, které nás charakterizují, připomínají nám, co milujeme a děláme každý den, symbolech, které vyvolávají úsměv na našich tvářích nebo nám pomáhají překlenout těžké časy.

NAŠE VIZE

Naše vize spočívá ve snaze inspirovat ostatní, aby následovali svou vášeň a vytvářeli nezapomenutelné okamžiky. Řídíme se naším cílem vyrábět nadčasové symboly, které vystihují vášně naší společnosti a klademe důraz na minimalismus symbolů. S vaší pomocí se nám již podařilo vytvořit více než 50 jedinečných překrásných uměleckých děl a těšíme se, že v budoucnu představíme mnoho dalších.

NAŠE SPOLEČNOST

Sailbrace, podporovaná stovkami tisíc spokojených zákazníků z celého světa, je mnohem více než jen módní značka - je to fantastická společnost úžasných a rozmanitých lidí, kteří jsou svázáni touhou vytvořit společně krásný, smysluplný a láskyplný svět pro každého.

ZAKLADATEL

Těžké časy nás často vedou k těm nejúžasnějším věcem v životě. Než jsem založil značku Sailbrace, neviděl jsem v mém životě smysl. Hledal jsem svůj cíl a vnitřní sílu. Uvědomil jsem si, že malá připomínka (na našem zápěstí) může změnit způsob, jakým nahlížíme na svět. Pomáhá nám překonat obtížné věci a připomíná nám, že jsme jedineční a silní a že v životě můžeme všeho dosáhnout. Moje rada tedy zní: „Když jsou ve vašem životě těžké časy, vždy hledejte naději. Když vás život postaví na vrchol, zůstaňte pokorní.“

Žiga Lukša, zakladatel Sailbrace

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení